ترب

آموزش نحوه پیگیری و ثبت گزارش خطا در ترب

سعی شرکت ترب همواره بر آسان‌سازی مسیر خرید آنلاین برای مشتریان و فروشندگان بوده است. اما مواردی نیز پیش می‌آیند که در فرآیند خرید اختلالاتی ایجاد می‌شود و نیاز است که مشتریان، این اختلالات را تحت بک گزارش خطا به ترب اطلاع دهند.

به همین منظور، در کنار نام هر فروشگاه در لیست قیمت محصولات مختلف، می‌توانید دکمه‌ای را با عنوان گزارش خطا ببینید. این دکمه در عکس زیر مشخص شده است.

گزارش خطا در ترب

پس از کلیک روی دکمه گزارش خطا، پنجره زیر برای شما باز خواهد شد که در آن باید نوع ایراد صفحه را مشخص کنید.

گزارش خطا در ترب

زیر هر گزینه، مثالی برای موارد استفاده آن‌ها آورده شده است که کار شما را برای انتخاب بسیار ساده می‌کند. اما هر کدام از این گزینه‌ها را به طور مختصر در اینجا به شما معرفی می‌کنیم.

1- قیمت کالا توسط فروشگاه تغییر پیدا کرد

در صورتی که بلافاصله پس از ثبت خریدتان، متوجه تغییر قیمت محسوسی شدید که نشان از عدم صداقت فروشنده داشت، می‌توانید با انتخاب این گزینه، این تغییرات محسوس قیمتی را گزارش کنید.

این گزینه را می‌توانید در صورت مشاهده تناقض میان قیمت اعلام‌شده و قیمت دریافتی نیز انتخاب کنید. ترب اطمینان حاصل می‌کند که مشکل مشابهی برای کاربران دیگر پیش نیاید و تا جایی که ممکن است، خرید شما را پیگیری می‌کند.

2- موجودی کالا توسط فروشگاه تغییر کرده است

اگر فروشگاه محصولی را به صورت آنلاین در سایت خود به فروش می‌رساند و آن را موجود اعلام می‌کند ولی پس از خرید اعلام می‌کند که کالا ناموجود است، می‌توانید از این گزینه این مشکل را گزارش کنید. فروشگاه‌های حاضر در ترب موظف هستند که اطلاعات محصولات و سایت خود را به طور مداوم به‌روز کنند.

3- قیمت یا موجودی فروشگاه با سایت ترب متفاوت است

گاهی به دلیل مشکلات فنی، قیمت یا موجودی محصولات بعضی فروشگاه‌ها به درستی نمایش داده نمی‌شوند. در این موقعیت از شما خواهش داریم که گزارش خطای تفاوت موجودی یا قیمت فروشگاه آنلاین با ترب را انتخاب کنید.

ترب در اسرع وقت مشکل پدید آمده را برطرف می‌کند و از صحت اطلاعات درج شده در لیست قیمتی خود اطمینان حاصل می‌کند.

4- گزارش خطا تفاوت مشخصات محصول در ترب با محصول در سایت فروشنده

در صورتی که با محصولی در یک فروشگاه اینترنتی مواجه شدید که اطلاعات آن، اعم از نام، مشخصات یا تصاویرش با صفحه نظیر آن در ترب هماهنگی نداشت، می‌توانید گزینه چهارم را انتخاب کنید. در صورت انتخاب این گزینه، باید وارد مرحله بعد شوید و یکی از موارد زیر را انتخاب کنید یا توضیحی برای نوع عدم هماهنگی بنویسید.

گزارش خطا مشخصات کالا در ترب

5- ثبت پیگیری سفارش در ترب

گزینه پنجم، برای افرادی است که خرید خود را تکمیل کرده‌اند اما با فروشگاه طرف حساب، دچار مشکل شده‌اند. در صورت انتخاب این گزینه، وارد یک صفحه جدید خواهید شد که از شما دلیل ثبت پیگیری در ترب را می‌خواهد. 

گزارش خطا و پیگیری سفارش در ترب

در این بخش می‌توانید به ترب اطلاع دهید که چه مشکلی دارید و ترب تمام تلاش خود را به کار خواهد بست که این مشکل برطرف شود و برای خریدار دیگری رخ ندهد.

نتیجه‌گیری

در نظر داشته باشید که ترب همواره به نظر همکاران و کاربران خود اهمیت می‌دهد و گزارش خطای آن‌ها برای محصولات مختلف، در الگوریتم رتبه‌بندی ترب، بازتاب خواهد داشت. هر فروشگاه امتیاز عملکردی در ترب دارد که با گزارشات خطا و پیگیری‌های سفارشات محاسبه می‌شود. نارضایتی خریداران، سبب پایین آمدن این امتیاز می‌شود تا از تکرار اشتباهات و مشکلات مشابه، جلوگیری شود. 

Torob

هر هفته بیش از ۱ میلیون کاربر از ترب استفاده می‌کنند
محصولات خود را بین میلیون‌ها محصول و در کنار هزاران فروشگاه اینترنتی در معرض دید خریداران قرار دهید.

ثبت فروشگاه
نحوه ثبت نام در ترب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *